Jmenuji se David Danel

Jsem psycholog a frekventant komplexního psychoterapeutického výcviku.

Vystudoval jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě Jagiellonské Univerzity v Krakově. Během studia jsem absolvoval řadu odborných stáží, především na psychiatrických odděleních. V rámci studia jsem absolvoval zahraniční studijní pobyty a stáže ve Španělsku (Valencie) a Portugalsku (Lisabon).

Po ukončení studia jsem pracoval jako psycholog v Pedagogicko - psychologické poradně pro Středočeský kraj, kde jsem se věnoval především diagnostice dětí a dospívajících. Od roku 2020 jsem pracoval v Denním psychoterapeutickém sanatoriu Ondřejov v Praze jako psycholog ve zdravotnictví na oddělení léčby závislosti. V Ondřejově jsem získal cenné zkušenosti s individuální a skupinovou psychoterapií. Od roku 2021 se věnuji klientům v soukromé terapeutické praxi. Od ledna 2022 rovněž pracuji na částečný úvazek v ordinaci klinické psychologie TeraPsyché.

Ve volném čase se věnuji cyklistice (pasivně i aktivně), zajímám se o meditační praktiky, především mindfulness meditaci.

Přehled vzdělání:

  • 10/2020 - 2/2022 - Základní kurz Rorschachovy metody (Institut klinické psychologie, Praha)
  • 8/2020 - současnost - Specializační vzdělávání v oboru Klinická psychologie (Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví, Praha)
  • 1/2020 - Sebezkušenostní workshop zaměřený na základy metody Focusing (Psychoterapeutické centrum Lávka, Praha)
  • 10/2019 - současnost - Akreditovaný výcvik integrace v psychoterapii (Integrace v psychoterapii s.r.o)
  • 2019 - Kurz základní krizové intervence - 60 hodin (Remedium, Praha)
  • 2019 - Kurz Psycholog ve zdravotnictví, akreditovaný kvalifikační kurz (PVŠPS, Praha)
  • 10/2012 - 9/2017 Pětileté magisterské studium, obor psychologie (Jagiellonská Univerzita, Krakov)

Svojí práci pravidelně superviduji a hlásím se k etickému kodexu České asociace pro psychoterapii (ČAP), které jsem kandidátním členem.